ÇALIŞMA İLKELERİMİZ

"KALİTEDEKİ LİDERLİĞİMİZİ SÜRDÜRMEK ANA HEDEFİMİZDİR."Verimliliğin artırılması , işimizin gereğini tek seferde en doğru biçimde yerine getirmek konusunda sorumluluklarımızı kabul eder, kaynaklarımızı dikkatli ve etkin kullanıp her noktada başarıyı hedefleriz.

 İşimizi yaparken ilişki halinde bulunduğumuz herkes ile etkin verimli iletişim kurmak temel sorumluluklarımızdan biridir. İletişim kurarken empati yaparak kendimizi karşımızdaki kişinin yerine koyarak dinlemeyi ve konuşmayı temel adım olarak kabul eder, kişileri etkin dinlemenin bizi başarılı kılacağına inanırız.

Bilgiye ulaşırken ve elde ettiğimiz bilgileri analiz edip kullanırken, vardığımız noktada kendimizi, kaynaklarımızı ve sonuçları sürekli sorgulayarak, alternatif çözümler sonuçlar üreterek, farklı kaynaklardan aldığımız bilgileri yorumlayarak, alışılmış düşünce sistematiğinin ötesine geçmeyi hedefler, yaratıcılığımızı sonuna kadar işimize entegre ederiz.

 Dünyada olan tüm gelişmeleri gerçekleşen değişimleri takip ederek, uyum sağlamayı ve değişmesi gereken alışkanlıklarımızdan yaklaşımlarımızdan kurtulmayı iş anlayışımızın temeli kabul ederiz. Farklı yaklaşımlara, anlayışlara açık olmayı ve mevcut sistemlerin ötesine geçerek ve öngörülerimizi bu yaklaşımla ele alıp geleceği görmeye çalışıp gelecekte de var olmaya çalışırız.

Zamanında yapılması gereken işleri verilen sözlere uygun, tek seferde ve en doğru şekilde yaparız.

Çalışanlarından kendi potansiyellerini ortaya koymalarını, sürekli gelişmeyi talep etmelerini ve farklı fikir ve görüşlere saygı göstermelerini bekleriz. Çalışanlarımızın öğrenmeyi sadece dış kaynaklardan gelecek hazır bilgi olarak değerlendirmemelerini, bilgiye ulaşabilmek için çeşitli araçlar kullanmalarını, araştırma ve çabayla bilgiyi farklı kaynaklardan elde etmelerini isteriz.

Canlı Destek
{{ c.message }}
{{ c.created_at|render_date }}

Temsilci yazıyor....

{{ offline_message }}

 web tasarım